Odkazy

Mistrovství ČR v krasobruslení pro rok 2000

Mistrovství  ČR  seniorů a juniorů pro rok 2000

Mladá Boleslav    14.-16.1.2000

      Seniorky

1.   Chudá Eva   BK LR Cosmetic Ostrava 1,5
2.   Šeniglová Lenka   Stadion Brno 3,5
3.   Dytrtová Veronika   SKK Karviná 4,5
4.   Lehká Petra   HC Chemopetrol Litvínov 6,5
5.   Morávková Veronika   KK Pardubice 8,0
6.   Hegerová Zuzana   USK Praha 9,5
7.   Kvarčáková Šárka   BK LR Cosmetic Ostrava 11,0
8.   Ulrichová Tereza   USK Praha 11,0
9.   Smiovská Michaela   USK Praha 12,5
10.   Pavlovičová Klára   Kraso Náchod 15,0
11.   Bočková Michaela   HC Chemopetrol Litvínov 16,5
12.   Pohlová Kristýna   USK Praha 18,0
13.   Kryštofová Barbora   BK LR Cosmetic Ostrava 19,5
14.   Blažková Dagmar   BK Praha 21,0
15.   Stöhrová Blanka   Kraso Břeclav 23,0
16.   Mašková Iveta   TJ Lovochemie Lovosice 23,5
17.   Holečková Magdaléna   AŠ Mladá Boleslav  
18.   Gábrová Marcela   Slovácká Slavia Uh.Hradiště  

      Senioři

1.   Rakowski Lukáš   BK LR Cosmetic Ostrava 1,5
2.   Horák Radek   FSC Brno 3,0
3.   Šrom Tomáš   SKK Karviná 5,0
4.   Nekola Karel   USK Praha 5,5
5.   Diviš Martin   AŠ Mladá Boleslav 7,5

      Taneční páry - senioři

1.   Kovalová Kateřina - Szurman David   OKK Ostrava 2,0
2.   Kvarčáková Martina - Jandejsek Ota   OKK Ostrava 4,0

      Sportovní dvojice - senioři

1.   Beránková Kateřina - Dlabola Oto   Stadion Brno 1,5
2.   Krutská Michaela - Sedlmajer Marek   USK Praha 3,0

      Juniorky

1.   Hudziecová Ivana   HC Oceláři Třinec 1,5
2.   Mervartová Erika   Kraso Náchod 3,0
3.   Úlehlová Barbora   KK Pardubice 4,5
4.   Kuldová Ludmila   Kraso Náchod 6,0
5.   Mikendová Kateřina   BK LR Cosmetic Ostrava 9,0
6.   Zlatohlávková Radka   Stadion Brno 9,5
7.   Byrtusová Lenka   HC Oceláři Třinec 9,5
8.   Blohonová Lucie   Stadion Praha 11,0
9.   Babická Dina   Stadion Praha 14,5
10.   Hospodková Karla   Kraso Děčín 15,0
11.   Lepšíková Simona   Kraso Děčín 16,5
12.   Flégrová Lucie   KK Pardubice 17,0
13.   Krutská Michaela   USK Praha 21,0
14.   Slípková Lenka   BK České Budějovice 22,5
15.   Stránská Adéla   Kraso Děčín 23,5
16.   Kubelková Petra   BK Hradec Králové 23,5
17.   Černohousová Erika   BK Variace Liberec 25,5
18.   Mikendová Andrea   BK LR Cosmetic Ostrava 26,5
19.   Kahánková Tereza   Slovácká Slavia Uh.Hradiště 28,0
20.   Mikysková Madeleine   Stadion Mariánské Lázně 28,0
21.   Zelená Jitka   Kraso Náchod 30,0
22.   Hozmanová Františka   BK Hradec Králové 33,0
23.   Šindlerová Dita   SKK Investa Příbram 34,5
24.   Vítková Klára   Kaučuk Kralupy nad Vltavou 36,0

      Junioři

1.   Štefl Karel   Stadion Brno 1,5
2.   Verner Tomáš   BK České Budějovice 4,0
3.   Matějka Jan   Stadion Brno 4,5
4.   Matloch Michal   HC Oceláři Třinec 5,0
5.   Hotárek Ondřej   Stadion Brno 8,0
6.   Verner Miroslav   BK České Budějovice 8,5
7.   Klowersa Jiří   FSC Superior Kopřivnice 10,5
8.   Holeček Hynek   AŠ Mladá Boleslav 12,0

      Taneční páry - junioři

1.   Kadlčáková Lucie - Bílek Hynek   OKK Ostrava 2,0
2.   Rišková Hana - Rybanský Tomáš   OKK Ostrava 4,0
3.   Pachlová Petra - Knoth Petr   Stadion Brno 6,0
4.   Mašková Klára - Zídek Daniel   BK Praha 8,0

      Sportovní dvojice - junioři

1.

  Zlatohlávková Radka - Štefl Karel   Stadion Brno

1,5