Odkazy

Výsledky sezóny 2016/17

 

Velká cena Mladé Boleslavi  (18. 3. 2017)          OBO
Žačky A 1. místo  Hladíková Eliška HC Litvínov
  2. místo  Marková Karolína PKK Roudnice n.L.
 (12 závodnic) 3. místo  Vladimirova Ivana Kraso Česká Lípa
  ...    
  5. místo  Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
  8. místo  Foersterová Diana  TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky A
1. místo  Machačková Klára BK Variace Liberec
  2. místo  Řehořková Soňa BK Kraso Ml.Bol.
 (17 závodnic) 3. místo  Farkašová Magdaléna HC Litvínov
       
  4. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
  13. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  17. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žáci A 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník)      
 
Nejmladší žačky A 1. místo Händelová Klára BK Variace Liberec
  2. místo Vesecká Tereza
TJ AŠ Mladá Boleslav
(17 závodnic) 3. místo Škrdlantová Veronika Spartak Žebrák
  ...    
  16. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci starší
1. místo Kučabová Ellen Sophie Sport Most
  2. místo Tomanová Petra BK České Budějovice
(15 závodnic) 3. místo Jindrová Nikola TJ Spartak Soběslav
  ...    
  9. místo Menclová Emma
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci mladší
1. místo Blahoutová Eva Sport Most
  2. místo Charvátová Agáta SK Kraso Bílina
(16 závodnic) 3. místo Trnečková Natálie Kraso Česká Lípa
       
  9. místo Pichová Karolína  TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Kühmelová Kristina
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Žačky B 1. místo  Mikysová Markéta Kraso Česká Lípa
  2. místo  Dubská Andrea TJ Kraso Náchod
(10 závodnic) 3. místo  Mosiurczaková Tereza BK Kraso Ml.Bol.
  ...    
  6. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo  Živcová Jasmína Kraso Česká Lípa
  2. místo  Kopecká Alexandra TJ Kralupy n.V.
(16 závodnic) 3. místo Kimličková Adéla  TJ Kralupy n.V.
  ...    
  5. místo Hradiská Šárka
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Maříková Štěpánka Sport Most
  2. místo Sitková Nikola BK České Budějovice
(16 závodnic) 3. místo Jeklová Vanda Kraso Česká Lípa
  ...    
  12. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Přípravka
1. místo Šimůnková Leona Kraso Česká Lípa
  2. místo Danišová Barbora UKK Ústí n.L.
(12 závodnic) 3. místo Rolková Eliška TJ Kraso Beroun
  ...    
  5. místo Musilová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  9. místo Cachová Melissa TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Šmídová Barbora TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Nymburská stuha  (11. 3. 2017)          OBO
Mladší žačky A
1. místo Farkašová Magdaléna HC Litvínov
  2. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
 (16 závodnic) 3. místo Machačková Klára BK Variace Liberec
       
  5. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk
  2. místo Bláhová Naomi TJ Spartak Soběslav
(18 závodnic) 3. místo Mikešová Noemi HC Litvínov
  ...    
  18. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci starší
1. místo Kučabová Ellen Sophia Sport Most
  2. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
(15 závodnic) 3. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice
  ...    
  12. místo Menclová Emma
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci mladší
1. místo Bulířová Dominika PKK Roudnice n.L.
  2. místo Ďulíková Kristýna BK Variace Liberec
(10 závodnic) 3. místo Urbanová Vanesa KK Pardubice
       
  6. místo Kühmelová Kristina  TJ AŠ Mladá Boleslav
  8. místo Pichová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Žačky B 1. místo Kutílková Karolína Kraso Chrudim
  2. místo Mosiurczaková Tereza BK Kraso Ml.Bol.
(10 závodnic) 3. místo Němečková Kateřina TJ Kraso Náchod
  ...    
  7. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Doktorová Julie USK Praha
  2. místo Dlasková Leila HC Litvínov
(15 závodnic) 3. místo Slatinská Sára KK Karlovy Vary
  ...    
  7. místo Hradiská Šárka
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Maříková Štěpánka Sport Most
  2. místo Průdková Anna HC Ledeč n.S.
(22 závodnic) 3. místo Dittrtová Rozálie Spolek bruslařů Mělnických
  ...    
  18. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA - ČESKÉ BUDĚJOVICE    (4. - 5. 3. 2017)               ISU
Nejmladší žačky
1. místo Datlová Lucie SKK Sparta 41,90
  2. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice 40,73
(24 závodnic) 3. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 40,08
  ...      
  19. místo Vesecká Tereza
TJ AŠ Mladá Boleslav 28,81

 

 

Kralupská klička  (25. 2. 2017)          OBO
Mladší žačky A
1. místo Palečková Sofie TJ Kralupy n.V.
  2. místo Dotlačilová Kristýna SKK Sparta
 (20 závodnic) 3. místo Obryska Daniela USK Praha
       
  6. místo Hloušková Viktorie
TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci starší
1. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
  2. místo Tomanová Petra BK České Budějovice
(20 závodnic) 3. místo Šefány Klára BK Příbram
  ...    
  12. místo Menclová Emma
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci mladší
1. místo Bulířová Dominika PKK Roudnice n.L.
  2. místo Kühmelová Kristina TJ AŠ Mladá Boleslav
(10 závodnic) 3. místo Kunclová Markéta HC Strakonice
  ...    
  9. místo Pichová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Klementová Ema USK Praha
  2. místo Slatinská Sára KK Karlovy Vary
(18 závodnic) 3. místo Kimličková Adéla TJ Kralupy n.V.
  ...    
  17. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Dittrtová Rozálie Spolek bruslařů Mělnických
  2. místo Maříková Štěpánka Sport Most
(24 závodnic) 3. místo Salzmannová Antonie PKK Roudnice n.L.
  ...    
  22. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Třince    (18. - 19. 2. 2017)               ISU
Mladší žačky
1. místo Datlová Lucie SKK Sparta 41,88
  2. místo Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 39,38
(27 závodnic) 3. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 39,05
  ...      
  10. místo Vesecká Tereza
TJ AŠ Mladá Boleslav 29,99

 

 

Velká cena Mostu  (18. 2. 2017)          OBO
Mladší žačky A
1. místo Hašlarová Tereza USK Praha
  2. místo Čtvrtečková Tereza Kraso Sokolov
 (21 závodnic) 3. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
       
  14. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A
1. místo Hubáčková Leona USK Praha
  2. místo Reichová Anna KK Karlovy Vary
(21 závodnic) 3. místo Sedláčková Zuzana HC Litvínov
  ...    
  19. místo Strnadová Anna
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Maříková Štěpánka Sport Most
  2. místo Lichá Viktorie KK Kraso Tachov
(18 závodnic) 3. místo Vondráčková Anna ASK Lovosice
  ...    
  14. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Břeclavi    (11.-12.2.2017)               ISU
Mladší žačky
1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 73,01
  2. místo Jelínková Miluše TJ Stadion Brno 65,33
(30 závodnic) 3. místo Novotná Lucie BK Č.Budějovice 64,30
  ...      
  21. místo Hloušková Viktorie
TJ AŠ Mladá Boleslav 48,21

 

 

Českolipská pirueta - Česká Lípa  (4. 2. 2017)          OBO
Žačky A
1. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
  2. místo Vladimirova Ivana Kraso Česká Lípa
 (8 závodnic) 3. místo Frolíková Monika BK kraso Ml.Boleslav
 
Mladší žačky B
1. místo Dlasková Leila HC Litvínov
  2. místo Živcová Jasmína Kraso Č.Lípa
(17 závodnic) 3. místo Vitmayerová Alexandra Sport Most
  ...    
  11. místo Hradiská Šárka
TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Náchoda    (4.-5.2.2017)               ISU
Žačky
1. místo Fričová Kateřina USK Praha 84,94
  2. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 83,30
(29 závodnic) 3. místo Kenická Karin TJ Slavoj Český Těšín 71,76
  ...      
  29. místo Toncarová Veronika
TJ AŠ Mladá Boleslav 42,42
 
Mladší žačky
1. místo Haberzettlová Victoria USK Praha 70,81
  2. místo Hašlarová Tereza USK Praha 69,90
(29 závodnic) 3. místo Valentová Amélie USK Praha 66,85
  ...      
  25. místo Dvořáková Nikola
TJ AŠ Mladá Boleslav 45,00
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 43,45
  2. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice 35,96
(30 závodnic) 3. místo Straub Anita TJ Stadion Brno 34,42
  ...      
  16. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 29,18
 
Nováčci starší 1. místo Kučabová Sophie Ellen Sport Most 28,00
  2. místo Tykalová Barbora BK Uherský Brod 23,06
(18 závodnic) 3. místo Hanušová Kateřina KK Pardubice 23,06
  ...      
  13. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav 17,57

 

 

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ - NÁCHOD    (3. - 4. 2. 2017)               ISU
Juniorky
1. místo Hanzlíková Michaela Lucie SKK Karlovy Vary 130,31
  2. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 123,96
(24 závodnic) 3. místo Harsh Elizabeth USK Praha 115,35
  ...      
  16. místo Horáčková Dorota
TJ AŠ Mladá Boleslav 77,06
  24. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 63,18

 

 

Velká cena Uherského Brodu    (21.-22.1.2017)               ISU
Mladší žačky
1. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec 74,89
  2. místo Jelínková Miluše TJ Stadion Brno 72,96
(29 závodnic) 3. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 70,69
  ...      
  23. místo Hloušková Viktorie
TJ AŠ Mladá Boleslav 53,36
 
Nejmladší žačky
1. místo Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 41,52
  2. místo Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 38,74
(30 závodnic) 3. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec 36,37
  ...      
  25. místo Vesecká Tereza
TJ AŠ Mladá Boleslav 23,69

 

 

Mladoboleslavský pohár   (21. 1. 2017))          OBO
Žačky A
1. místo  Jandačová Anastázie SK Kraso Děčín
  2. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
(8 závodnic) 3. místo  Klausová Beáta ASK Lovosice
       
  8. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky A
1. místo Řehořková Soňa BK Kraso MB
  2. místo Farkašová Magdaléna HC Litvínov
(18 závodnic) 3. místo Váchová Monika SB mělnických
  ...    
  5. místo Dvořáková Nikola
TJ AŠ Mladá Boleslav
  11. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
  16. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žáci A 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník)      
 
Nejmladší žačky A
1. místo Bleierová Lucie HC Strakonice
  2. místo Bláhová Naomi HC Soběslav
(20 závodnic) 3. místo Kremlová Jana Kraso Chrudim
  ...
 
  19. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci starší 1. místo Jindrová Nikola KK Soběslav
  2. místo Šléglová Natálie USK Praha
(13 závodnic) 3. místo Jeřábková Ester KK Stadion Praha
  ...    
  7. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci mladší 1. místo Trnečková Natálie SK Kraso Česká Lípa
  2. místo Kůrková Linda HC Strakonice
(13 závodnic) 3. místo Bulířová Dominika PKK Roudnice n.L.
  ...    
  10. místo Pichová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav
  12. místo Ondráčková Amálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Dlasková Leila HC Litvínov
  2. místo Živcová Jasmína SK Kraso Česká Lípa
(20 závodnic) 3. místo Doktorová Julie USK Praha
  ...    
  15. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Průdková Anna HC Ledeč n.S.
  2. místo Farka Ruby Jane BK Havlíčkův Brod
(24 závodnic) 3. místo Myšková Kateřina TJ Kaučuk Kralupy n.V.
  ...    
  15. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav
  24. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav

 

 

Velká cena Hradce Králové    (12.-13.1.2017)               ISU
Juniorky
1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice  111,62
  2. místo Vykopalová Tereza HC PSG Zlín 93,37
(24 závodnic) 3. místo Kořínková Elisabeta Kraso-bruslení Prostějov 87,10
  ...      
  14. místo Prokopová Pavla
TJ AŠ Mladá Boleslav 72,18
 
Žačky
1. místo Cimlová Denisa USK Praha 87,96
  2. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 87,66
(29 závodnic) 3. místo Fričová Kateřina USK Praha 86,30
  ...      
  29. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav 39,64
 
Mladší žačky 1. místo Jelínková Miluše TJ Stadion Brno 68,28
  2. místo Hašlarová Tereza USK Praha 66,72
(29 závodnic) 3. místo  Žáková Eliška USK Praha 61,22
  ...      
  27. místo Hloušková Viktorie
TJ AŠ Mladá Boleslav 45,32
  28. místo Horáčková Anežka
TJ AŠ Mladá Boleslav 45,00
 
Mladší žáci 1. místo Blaas Filip USK Praha 51,84
  2. místo Čurilla David KK Havířov  48,20
(4 závodníci) 3. místo Malczyk Sebastian SKK Karviná  43,54
  4. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav 25,64
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 43,47
  2. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice 38,76
(30 závodnic) 3. místo Hubáčková Leona USK Praha 38,28
  ...      
   10. místo Vesecká Tereza Tj AŠ Mladá Boleslav 28,32
 
Nováčci starší 1. místo Kučabová Sophie Ellen Sport Most 26,60
  2. místo Čeplová Amélie Emma KK Pardubice 23,90
(19 závodnic) 3. místo Čeřovská Anna TJ Stadion Brno 23,08
  ...      
  13. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav 16,16

 

  

Ještědská brusle - Liberec  (14.1.2017)          OBO
Žačky B
1. místo  Mikysová Markéta SK Kraso Česká Lípa
  2. místo Pešková Klára TJ Dvůr Králové n.L.
 (5 závodnic) 3. místo  Holubová Sára BK Variace Liberec
  4. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B
1. místo Doktorová Julie USK Praha
  2. místo  Vozková Julie BK Variace Liberec
(15 závodnic) 3. místo Liemannová Emma TJ Kaučuk Kralupy n.V.
  ...    
  15. místo Hradiská Šárka
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B
1. místo Kovářová Michaela TJ Kaučuk Kralupy n.V.
  2. místo  Průdková Anna HC Ledeč n.S.
(13 závodnic) 3. místo  Fárka Ruby Jane BK Havlíčkův Brod
  4. místo Hůlková Adriana
TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Testy výkonnosti - Mlad Boleslav (7.1.2017)
Test č. 2 Kühmelová Kristina splnila 71,67 % žlutá
Test č. 4 Strnadová Anna splnila 64,17 %
žlutá
Test č. 5 Janda Jakub splnil 50,00 % bilá
  Vesecká Tereza splnila 77,27 % zelená
Test č. 6 Hloušková Viktorie splnila 67,42 % žlutá
  Krinwaldová Lucie splnila 54,55 % bílá
  Dvořáková Nikola splnila 53,79 % bílá
  Horáčková Anežka splnila
56,06 % bílá
Test č. 7 Foersterová Diana splnila 66,67 % žlutá
Test č. 8 Prokopová Pavla splnila 55,00 % bílá

 

Vánoční závod - Dvůr Králové n.L.   (18. 12. 2016)           OBO
Žačky A
1. místo Gajdošová Oluša TJ Kraso Náchod
  2. místo Pejchová Adéla KK Pardubice
(7 závodnic) 3. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  5. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky A 1. místo Gajdošová Eliška TJ Kraso Náchod
  2. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav
(6 závodnic) 3. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky A 1. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec
  2. místo Kozáková Natálie KK Rokycany
 (13 závodnic) 3. místo Palánová Michaela HC Ledeč n.S.
  4. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav
  ...    
  13. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci starší 1. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
  2. místo Šléglová Natálie USK Praha
(4 závodnice) 3. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
  4. místo Nefe Adriana BK Hradec Králové
 
Nováčci mladší 1. místo Urbanová Vanesa KK Pardubice
  2. místo Máchová Nela BK Variace Liberec
(6 závodnic) 3. místo Ďulíková Kristýna BK Variace Liberec
  4. místo Pichová Karolína TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. místo Kühmelová Kristina TJ AŠ Mladá Boleslav
  6. místo Ondráčková Amálie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Žačky B 1. místo Čelikovská Natálie Spolek bruslařů Mělnických
  2. místo Němečková Kateřina TJ Kraso Náchod
(8 závodnic) 3. místo Pešková Klára KK Dvůr Králové n.L.
  ...    
  5. místo Kozderková Leona TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky B 1. místo Vozková Julie BK Variace Liberec
  2. místo Klementová Ema USK Praha
(10 závodnic) 3. místo Štollová Aneta Kraso Břeclav
  ...    
  6. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky B 1. místo Kovářová Michaela TJ Kralupy n.V.
  2. místo Sedláčková Adéla KK Dvůr Králové n.L.
(16 závodnic) 3. místo Benešová Eliška USK Praha
  ...    
  14. místo Hůlková Adriana TJ AŠ Mladá Boleslav
  15. místo Toncarová Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Kopřivnice    (10.- 11. 12. 2016)               ISU
Mladší žačky
1. místo Sýkorová Kateřina USK Praha 76,56
  2. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 74,83
(30 závodnic) 3. místo Novotná Lucie Bk České Budějovice 71,15
  ...      
  19. místo Hloušková Viktorie
TJ AŠ Mladá Boleslav 53,12
  30. místo Dvořáková Nikola
TJ AŠ Mladá Boleslav 43,63

 

Chomutovská brusle  (10.12.2016)           OBO
Mladší žačky  - A
1. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  2. místo Farkašová Magdaléna HC Litvínov
(19 závodnic) 3. místo Čtvrtečková Tereza Kraso Sokolov
  ...    
  7. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena USK Praha    (3.- 4. 12. 2016)               ISU
Juniorky
1. místo Ko Dahyun USK Praha 141,71
  2. místo Kratěnová Natálie TJ Stadion Brno 117,10
(23 závodnic) 3. místo Harsh Elizabeth USK Praha 104,24
  ...      
  11. místo Prokopová Pavla
TJ AŠ Mladá Boleslav 76,59
  odstoupila po KP Horáčková Dorota
TJ AŠ Mladá Boleslav -
 
Žačky
1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 88,74
  2. místo Fričová Kateřina USK Praha 86,17
(30 závodnic) 3. místo Kenická Karin TJ Slavoj Český Těšín 78,38
  ...      
  28. místo Toncarová Veronika
TJ AŠ Mladá Boleslav 46,33
 
Mladší žačky 1. místo Sýkorová Kateřina USK Praha 76,91
  2. místo Valentová Amélie USK Praha 71,96
(30 závodnic) 3. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec 69,89
  ...    
  29. místo Dvořáková Nikola TJ AŠ Mladá Boleslav 44,74
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 43,76
  2. místo Hubáčková Leona USK Praha 37,91
(30 závodnic) 3. místo Pártlová Kristýna BK České Budějovice 34,37
  ...    
  8. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 28,18

 

Novoměstská bruslička - Nové Město n.M.  (3.12.2016)           OBO
Žačky  - A
1. místo Pejchová Adéla KK Pardubice
  2. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav
(4 závodnice) 3. místo  Librová Karolína TJ Spartak Nové Město n.M.
  4. místo  Vystavělová Anna Kraso-bruslení Prostějov
 
Mladší žačky - A
1. místo  Málková Natálie KK Pardubice
  2. místo  Hradecká Karolína KK Nymburk
(8 závodnic) 3. místo  Peterová Kristýna USK Praha
  4. místo  Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav
  5. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky - A
1. místo  Ludvíková Tereza KK Pardubice
  2. místo  Strončák Amy USK Praha
(7 závodnic) 3. místo  Hogenová Sofie USK Praha
  ...    
  7. místo Strnadová Anna
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nováčci starší 1. místo Hanušová Kateřina KK Pardubice
  2. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
(6 závodnic) 3. místo  Kühnlová Anna Spartak Trutnov
 
Mladší žačky - B 1. místo  Doktorová Julie USK Praha
  2. místo  Schillerová Lada  KK Chrudim
(16 závodnic) 3. místo  Žídková Anna FSC Olomouc
  ...    
  10. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Orlovská pirueta - Orlová    (26. -27. 11. 2016)               ISU
Mladší žačky 1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 74,19
  2. místo Valentová Amélie USK Praha 69,25
(29 závodnic) 3. místo Smolová Karolína BK Variace Liberec 64,03
  ...      
  23. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 46,94
  29. místo Dvořáková Nikola
TJ AŠ Mladá Boleslav 43,39
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 40,92
  2. místo Datlová Lucie SKK Sparta Praha 39,17
(29 závodnic) 3. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 35,23
  ...      
  10. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 28,98

 

Malá cena Pardubic  (26.11.2016)           OBO
Nováčci starší
1. místo Ryšavá Karolína KK Pardubice
  2. místo Farkašová Magdaléna HC Litvínov
(20 závodnic) 3. místo Farkašová Karolína HC Litvínov
  ...    
  10. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Slánská brusle - Slaný  (26.11.2016)           OBO
Nováčci starší
1. místo Mertová Pavlína TJ Kraso Náchod
  2. místo Tomanová Petra BK České Budějovice
(12 závodnic) 3. místo Jeřábková Ester KK Stadion Praha
  ...    
  7. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky - B 1. místo Humlová Karolína HC PZ Kraso Kladno
  2. místo  Čebišová Klára HC PZ Kraso Kladno
(13 závodnic) 3. místo Žížalová Alžběta KK Stadion Praha
  ...    
  10. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky - B
1. místo  Říhová Anežka Kraso Chrudim
 skupina A 2. místo Benešová Eliška USK Praha
  3. místo  Křížková Dominika Dukla Jihlava
 (14 závodnic) ...    
  13. místo Toncarová Tereza
TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Nejmladší žačky - B 1. místo Sabolová Andrea TJ Kralupy n.V.
skupina B 2. místo Zemanová Anežka SBM Kraso Mělník
  3. místo Sigmundová Lucie Dukla Jihlava
(14 závodnic) ...    
  11. místo Hůlková Adriana Selma TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Příbramský kahan    (12. -13. 11. 2016)               ISU
Juniorky 1. místo Horáčková Dorota
TJ AŠ Mladá Boleslav 88,95
  2. místo Gabaniova Ema HC Nitra Kraso - SVK 85,51
 (16 závodnic) 3. místo Maršíková Vendula TJ Kraso Náchod 84,71
  ...      
  13. místo Prokopová Pavla TJ AŠ Mladá Boleslav 62,58
 
Žačky 1. místo Rychtaříková Nikola KK Pardubice 88,89
  2. místo Fričová Kateřina USK Praha 82,54
(28 závodnic) 3. místo Poljanyčka Marie USK Praha 81,66
  ...      
  22. místo Foersterová Diana
TJ AŠ Mladá Boleslav 50,36
  26. místo Toncarová Veronika TJ AŠ Mladá Boleslav 45,39
 
Mladší žačky 1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 72,04
  2. místo Novotná Lucie BK České Budějovice 67,44
(30 závodnic) 3. místo Zendulková Tereza VSK Technika Brno 66,65
  ...      
  20. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 48,18
  21. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 48,06
  26. místo Horáčková Anežka TJ AŠ Mladá Boleslav 44,40
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 42,87
  2. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice 39,87
(30 závodnic) 3. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec 31,92
  ...      
  5. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 30,17
 
Nováčci starší 1. místo Ceplová Amélie Emma KK Pardubice 24,81
  2. místo Tykalová Barbora BK Uherský Brod 24,53
(16 závodnic) 3. místo Kučabová Sophie Sport Most 23,10
  ...      
  11. místo Menclová Emma TJ AŠ Mladá Boleslav 16,56

 

Náchodská bruslička  (12.11.2016)           OBO
Mladší žáci - A 1. místo Janda Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav
(1 závodník)      
 
Nejmladší žačky - A 1. místo Kovářová Edita HC Strakonice
  2. místo  Skalická Tereza KK Pardubice
(5 závodnic) 3. místo Šanovcová Veronika TJ Kraso Náchod
  ...    
  5. místo Strnadová Anna TJ AŠ Mladá Boleslav
 
Mladší žačky - B 1. místo  Štolová Aneta Kraso Břeclav
  2. místo  Kocábová Valerie VSK Technika Brno
(11 závodnic) 3. místo  Kučerová Barbora Kraso Chrudim
  ...    
  7. místo Hradiská Šárka TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Velká cena Ostravy    (5. -6. 11. 2016)               ISU
Mladší žačky 1. místo Hašlarová Tereza USK Praha 73,67
  2. místo Karolína Smolová BK Variace Liberec 70,37
 (30 závodnic) 3. místo Ryšavá Karolína KK Pardubice 67,02
   ...      
  26. místo Horáčková Anežka
TJ AŠ Mladá Boleslav 43,06
 
Nejmladší žačky
1. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice 44,34
  2. místo Datlová Lucie SKK Sparta 43,70
(28 závodnic) 3. místo Chudobová Nela BK Variace Liberec 33,81
  ...      
  13. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 27,25

 

Velká cena Brna    (22. -23. 10. 2016)               ISU
Juniorky 1. místo Štěpánová Klára FSC Kopřivnice 104,62
  2. místo Horáčková Dorota TJ AŠ Mladá Boleslav 87,09
 (14 závodnic) 3. místo Hradilová Klára TJ Stadion Brno 83,91
   ...      
  11. místo Prokopová Pavla
TJ AŠ Mladá Boleslav 71,75
 
Žačky 1. místo Kratochvílová Ivana TJ Stadion Brno 88,00
  2. místo Cimlová Denisa USK Praha 83,40
(30 závodnic) 3. místo Nentvichová Kateřina TJ Stadion Brno 78,33
  ...      
  23. místo Foersterová Diana TJ AŠ Mladá Boleslav 53,17
 
Mladší žačky 1. místo Jelínková Miluše TJ Stadion Brno 71,47
  2. místo Sýkorová Kateřina USK Praha 68,20
(30 závodnic) 3. místo Zendulková Tereza VSK Technika Brno 62,68
  ...      
  16. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 50,33
 
Nejmladší žačky 1. místo Mrázková Kateřina KK Nymburk 42,66
  2. místo Sukupová Markéta TJ Stadion Brno 40,23
(30 závodnic) 3. místo Kuciánová Barbora BK České Budějovice 37,23
  ...      
  25. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 21,36

 

Velká cena Nového Jičína    (15.-16.10.2016)               ISU
Mladší žačky 1. místo Reichmacherová Thea SKK Karlovy Vary 71,90
  2. místo  Novotná Lucie BK České Budějovice 68,72
 (30 závodnic) 3. místo Hašlarová Tereza USK Praha 68,16
   ...      
  16. místo Hloušková Viktorie TJ AŠ Mladá Boleslav 51,08
  29. místo Krinwaldová Lucie TJ AŠ Mladá Boleslav 36,07
 
 Nejmladší žačky 1. místo  Datlová Lucie SKK Sparta Praha 39,02
  2. místo Vránková Barbora SKK Karlovy Vary 35,49
( 30 závodnic ) 3. místo Ottová Alžběta TJ Stadion Brno 33,31
  ...      
  25. místo Vesecká Tereza TJ AŠ Mladá Boleslav 22,80